Український рушник

Категорії

Яскравий рушник із рослинним, геометричним орнаментом, зображеннями птахів – текстиль, який є майже у кожному будинку. Він виконує роль сувеніру, оберегу, наголошує на повазі господарями українських традицій. Малюнок наноситься на бавовну, рідше – на лляну тканину. У нас ви знайдете текстиль, набори аксесуарів на подарунок чи для себе. Купити український рушник у нас просто – вам знадобиться лише кілька хвилин для оформлення замовлення.

Значимість та різновиди українських рушників

Кожен орнамент в українській культурі має своє значення. Складно уявити українську хату сотню років тому, у якій не було б вишитого рушника. Раніше їх вишивали вручну, витрачаючи на роботу багато часу. Сьогодні ж більшість виробів в українських будинках – виготовлені на фабриках. Види аксесуарів такі:

 1. Весільний. Незамінний атрибут у найважливіший день у житті. Рушники кладуть під ноги молодятам у РАГСі. На вироби наносяться орнаменти у червоно-чорних тонах. Цей варіант вважається класикою. Текстиль із зображенням голубів, жайворонків підкладають під коровай. Вони – символ кохання, сімейного щастя та вірності. Пам'ятайте, що для вінчання в церкві та церемонії розпису краще взяти два полотна.
 2. Рушник для перев'язування рук молодятам. Виріб прикрашають рослинні орнаменти, імена нареченого та нареченої, фразами «Рада та любов!»
 3. Хлібосольний. Текстиль маленького або середнього розміру, на який кладуть коровай. Прикрашається зображення птахів, рослинними орнаментами. Допускається класичний варіант із геометричним візерунком.
 4. Рушник "божник". Призначений для кількох вінчальних ікон. Особливість у тому, що один виріб має бути з "жіночим" візерунком, а другий - з "чоловічим".
  Полотенце для ікон. Виріб невеликого розміру, який прийнято вішати на ікони, розташовані в кутку кімнати або в іншому місці в будинку.
 5. У продажу є великодній текстиль. На виробах наноситься напис «Христос Воскрес!», Рослинні, геометричні орнаменти та інші зображення.

Чому варто купувати рушник в інтернет-магазині rushnychok.com

Раніше нареченої самостійно вишивали собі рушники на весілля, а жінки дбали про те, щоб їх було достатньо в будинку. Сьогодні в довгій та кропіткій роботі немає необхідності. Знайти весільний, великодні рушники, божники або інші варіанти можна в інтернет-магазині «Рушничок». Пропонуємо текстиль для різних обрядів, патріотичні рушники та інший текстиль. У нас:

 • багатий асортимент товарів у каталозі;
 • якість продукції - співпрацюємо з вітчизняними, зарубіжними виробниками;
 • прийнятні ціни;
 • продаж в роздріб, гуртом;
 • доставка по Україні транспортними службами.

Є сумніви, який рушник вибрати для весілля чи ікони? Менеджер підкаже, виріб із яким орнаментом краще підійде, запропонує відповідні розміри.