Серветки для кухні

Категорії

На кухні не обійтися без кухонних рушників. До них особливі вимоги, ніж до банних або лицьових. Найкраще на кухні підійдуть кухонні серветки розміром 30х50см. Завдяки їхньому невеликому розміру вони дуже зручні при використанні. Такі серветки добре вбирають вологу, ними можна витерти руки, поверхню, висушити посуд. Через невеликий розмір кухонні серветки швидко сохнуть, що для будь-якої господині буде великим плюсом.

В інтернет магазині «Рушничок» представлен великий вибір кухонних серветок різноманітних кольорів та моделей. Такий широкий асортимент допоможе Вам легко підібрати кухонні серветки під Ваш стиль та інтер'єр. У нас є серветки з 100% махри, з мікрофібри, вафельні та лляні. В основному кухонні серветки йдуть з яскравими фруктовими, овочевими, квітковими чи кавовими малюнками. Є серветки у смужку, клітку, з вишивкою або просто однотонні.

Також на кухні не обійтися без квадратних серветок розміром 35х35см або 20х20см. Такі кухонні серветки ідеально підійдуть для сервірування столу.

У нашому магазині «Рушень» Ви знайдете кухонні серветки з дитячим малюнком, що відмінно підійде для малюків. Такі серветки можна використовувати у дитячому садку, у школі чи вдома.

Інтернет-магазин «Рушничок» - найкраще місце для покупки кухонних серветок оптом. У нас найнижчі ціни і лише найкраща якість. Ми завжди раді новим клієнтам та із задоволенням допоможемо у виборі товару.