Упаковка для рушників

Категорії

Упаковка для рушників — це відмінний варіант доповнення подарункового набору домашнього текстилю. Замовити рушники та святкову упаковку для них оптом і вроздріб ви можете у кілька кліків в інтернет-магазині “Рушничок”. Асортимент пакунків з різноманітним тематичним оздобленням зможе задовільнити навіть найвибагливіших покупців.

Для чого і кому потрібна подарункова упаковка?

Оригінальне та класичне пакування для рушників в першу чергу потрібне для бутиків, салонів текстилю та магазинів роздрібної торгівлі. Це відмінний варіант доповнити покупку клієнта, вигідно презентувати товар, сформувати набір з різних видів текстилю в єдиний комплект. 

Завдяки презентабельній упаковці ви збільшите асортимент, та ще й розширите коло своєї цільової аудиторії. Придбавши упаковку для рушників оптом в магазині “Рушничок” — ви однозначно зекономите на вартості пакування та підвищите свій прибуток. 

Де вигідно купити упаковку для рушників?

Запакувавши рушники в красиву коробку ви одразу підвищуєте цінність подарунка для рідних, друзів та близьких. Інтернет-магазин “Рушничок” пропонує подарункові упаковки для рушників у кількох розмірах, кольорових та дизайнерських рішеннях. Міцний картон з прозорим віконцем для огляду — це стильний варіант, що робить подарунок особливим та неймовірно привабливим.

Здійснити замовлення на сайті можна у кілька кліків через корзину або за номером телефону. Менеджери допоможуть у підборі коробки відповідно до розмірів та формату рушників, а також нададуть інформацію щодо способів оплати і доставки замовлення. Ми здійснюємо доставку оптових та роздрібних замовлень у всі куточки України в найкоротші терміни.