Лицьові рушники

Категорії

Рушники для обличчя — це один з важливих елементів домашнього побуту, який використовують кожного дня. В інтернет-магазині “Рушничок” ви можете знайти варіанти текстилю для обличчя та тіла у різних кольорових та дизайнерських рішеннях. Ми підібрали кращі рушники для обличчя від українських, європейських й азіатських виробників за максимально вигідною оптовою та роздрібною вартістю.

Матеріали та розміри рушників для обличчя

Шкіра обличчя дуже делікатна та чутлива, тому варто обирати вироби з гіпоалергенних матеріалів, що не викликають подразнень. Виробники враховують цю особливість, тому найчастіше виготовляють рушники з таких матеріалів:

  • Бавовна.
  • Махра.
  • Льон.
  • Мікрофібра.

Ці тканини виділяються серед інших міцністю та стійкістю до прання за високих температур. Навіть після багаторазового використання вони не втрачають форму та колір. Також вироби з натуральних матеріалів відзначаються високим рівнем гігроскопічності та швидким висиханням.

Розміри рушників для обличчя в середньому сягають 100х50 сантиметрів, тому їх ще називають “метровими”. Оптимальна довжина ворсинок у виробах — 5-6 міліметрів. Завдяки таким параметрам рушниками зручно користуватись не лише для витирання обличчя, а й рук, ніг та тіла. Також такий виріб зручно використовувати при купанні малюків.

Основні критерії при виборі рушників для обличчя

Купити рушники для лиця оптом з мікрофібри — це вигідне рішення для сімейного бюджету. Широка кольорова гама та висока якість матеріалу задовільнить навіть найвибагливіших покупців. Такими рушниками може користуватись уся сім’я протягом дуже довгого часу. Вміст синтетичних волокон у тканині сприятиме швидкому поглинанню вологи та висиханню за короткий час.

Купити лицьові рушники з бавовни варто людям з високою чутливістю, схильністю до алергічних реакцій та для використання при купанні немовлят. Завдяки повністю натуральному складу рушники гіпоалергенні та неймовірно м’які, що сприятиме безпечному користуванню без травм і подразнень.

Купити лицьові махрові рушники — це вигідне рішення для тих хто шукає ідеальне співвідношення ціни та якості. Махра не залишає ворсинок, добре поглинає вологу та стійка до багаторазового прання і використання. Ми підібрали варіанти з високою щільністю та оптимальною довжиною ворсинок, що підкреслює преміальну якість виробів.

При виборі лицевих рушників варто звертати увагу ще на такі параметри:

  • Здатність швидко поглинати вологу або гігроскопічність. Обирайте рушники з високою щільністю тканини, що сприятиме швидкому поглинанню рідини та висиханню. Таким чином ви зможете вберегти себе та рідних від подразнень, алергічних проявів та можливих захворювань шкіри обличчя.
  • Високий рівень зносостійкості та практичності. Якісний текстиль здатний витримувати прання за високих температур, що дозволяє знищити залишки бруду та мікробів. А численні прання та тривале користування не повинне спричинити втрату кольору та появу пошкоджень на виробі.
  • М'якість рушника для обличчя — це не просто приємні відчуття після вмивання, а й можливість подбати про здоров'я своєї шкіри. Достатньо м’яке та ворсисте полотно максимально швидко вбирає надлишки вологи й не допускає появу мікроподряпин або інших пошкоджень.

Де купити рушники для обличчя оптом?

Інтернет-магазин “Рушничок” пропонує широкий асортимент текстильних виробів для покупки як гуртом, так і у роздріб. Рушники для обличчя та тіла, а також набори з кількох варіантів різного розміру та дизайну — стануть відмінним подарунком для себе і рідних. 

У категорії “Оплата і доставка” ви можете ознайомитись з термінами відправки та способами оплати замовлень. Для отримання детальної консультації ви можете звернутись за номером телефону або електронною поштою, що вказані на сайті. Ми допоможемо вам оформити оптове або роздрібне замовлення рушників за лічені хвилини.